« Travanj 2024 »

Autor: Administrator , 28. 6. 2023.

Ispratili smo još jednu uspješnu školsku godinu, ali i naše drage osmaše! Roditelji, udomitelji i svi djelatnici našeg Centra jako su ponosni na divne mlade ljude koji okreću još jednu stranicu na svom životnom putu. Neki od njih odlaze u srednju školu, a neki nastavljaju svoje putovanje  s nama, ali s novim učiteljima i programima koji će ih dodatno osnažiti i pripremati za život. Bilo je jako svečano tog dana, uz puno osmjeha i poneku suzu. Atrij su ispunili roditelji, udomitelji, braća i sestre, učenici i djelatnici , a voditelj programa bio je naš knjižničar Marko Borojević. Krenuli smo odmah s pohvalama: ravnateljica Maja Radoš Bučma za svakog učenika izdvojila je njegove vrline, a neki su dobili i zaduženja sukladno tome! Uslijedila je pjesma, glazba, podjela svjedodžbi… Svi su bili jako uzbuđeni! Razrednica Majda Kurbalić prisjetila se simpatičnih, šaljivih trenutaka, a razrednik Zoran Pupovac istaknuo je spremnost učenika da pomognu jedni drugima, njihovo prijateljstvo i dobrotu. Učiteljica Dejana Koronsovac pohvalila je svoju učenicu , a onda su svi dobili cvijeće i poklone kao zahvalu za svoje nesebično zalaganje. Veliki pljesak prolomio se atrijem, uslijedilo je razdragano fotografiranje i veselica uz finu zakusku! Lijepo je ići naprijed u životu, podržan od svih i okružen prijateljima! Ponovno smo svjedočili tome i već se veselimo budućim osmašima! I kako je pisalo na njihovim majicama: “Ova utakmica je završila, ali turnir još traje!“