« Travanj 2024 »

PREDSTAVLJAMO NAŠE NAJOSMAŠE

Kroz razgovor su se osvrnuli na svoje proteklo školovanje i otkrili nam planove za budućnost.

Najosmaš 8.a: Gabrijel Žarić

Kako se osjećaš kao najosmaš?-„ Osjećam se odlično, sretan sam i zabavno mi je jer pomažem svima gdje stignem! Sretan sam što je učiteljica Majda ostala s nama u razredu i sretan sam što idem u ovu školu. “

Koji su ti planovi za budućnost?-„  Osamostaliti se, otvoriti neki svoj biznis i da svojoj teti pomažem koliko stignem. Da imam kuću i da živim u Americi i da odem u svoj rodni kraj Požega, Draškovci… “

Kakav je tvoj razred?-„ Svi su odlični za 100 lajkova! “