Autor: Katarina Antolašić, 1. 10. 2014.

Dana 29. rujna 2014. Centar za odgoj i obrazovanje „Ivan Štark“ Osijek posjetili su polaznici čitateljsko-novinarske skupine, a povod našeg susreta je suradnja u  projektu Tulum s(s)ova. Kako nam je bilo toga dana zabilježila je naša novinarka Emanuela Kovačević.

Dana 29.9. 2014. (ponedjeljak) posjetili su nas Frankopani. Frankopani  su novinari iz Osnovne škole Frana Krste Frankopana. Učenici osmih razred čitali su nam pjesme, zagonetke i priče, a učenici trećih razreda odglumili su dva igrokaza: Od korice do police i Meksički ples. U drugoj su nam predstavi učenici plesali. Frankopani su obišli knjižnicu, školu te su na kraju otišli na igralište. U knjižnici mi je bilo jako lijepo, a najviše mi se svidjela zagonetka o mački i skakavcu. Veselimo se našem sljedećem susretu.