« Travanj 2024 »

Interview s Franom
Autor: Administrator , 29. 11. 2023.

Učenici 8. razreda Centra za odgoj i obrazovanje 'Ivan Štark' u ponedjeljak, 27. studenog 2023. godine sudjelovali su u sjajnoj radionici pečenja božićnih keksa u Obrtničkoj školi. S nama je porazgovarao naš učenik Fran Sebastian Palac i otkrio nam kako je on doživio ovo zanimljivo iskustvo.
Interview i video radionice pogledajte klikom na: OPŠIRNIJE

Kako ti se svidjela radionica pečenja božićnih keksa u Obrtničkoj školi?
-Bilo je super, jako zabavno. Najzanimljivije mi je bilo mijesiti i oblikovati tijesto.
Hoćete li imati još sličnih radionica?
-U ovoj školskoj godini vjerojatno više ne, ali suradnja će se nastaviti u sljedećoj školskoj godini.
Voliš li kuhanje i spremaš li u svom domu neka jela ili možda nekad pomogneš mami u pripremi?
-Da, volim. Kod kuće spremam s mamom pizzu, špagete i palačinke i uvijek nam super ispadne. Jednom smo napravili i jumbo pizzu.
Voliš li božićne kolače i kekse i jesi li ih i nekada ranije spremao?
-Ovo je bilo prvi put da sam ih spremao i jako mi se svidjelo, a obožavam ih jesti.
Koji su po tvom mišljenju benefiti ove radionice?
-Mislim da je super što sam naučio novu vještinu i sada ću je moći pokazati svojim ukućanima i ugodno ih iznenaditi. Mislim da je korisno je što smo svi surađivali i upoznali nove prijatelje.
Kako su se tvoji prijatelji iz razreda snašli u pripremi božićnih keksa? Je li bilo nekih zanimljivih ili smiješnih situacija?
-Svi smo slušali upute učitelja i bili pažljivi. Svi su se potrudili. Radionica je bila jako zanimljiva, zato su svi slušali i nitko se nije smijao ili šalio. Bilo nam je super.