« Travanj 2024 »

Autor: Unknown , 30. 10. 2019.

Od 25. do 28. listopada održao se 1. nogometni i rukometni kamp „Sveti Martin na Muri“ 2019. Kamp je organiziran od strane Centra za odgoj i obrazovanje „Ivan Štark“ Osijek. Na Kampu je sudjelovalo 10 korisnika našeg Centra i 9 korisnika Sportske udruge „Veliko srce“ iz Koprivnice.

Program kampa krenuo je održavanjem prvog treninga u sportskoj dvorani.

Drugog dana kampa održavao se 6. Special power league nogometni turnir u Čakovcu na kojemu je sudjelovalo 5 ekipa. Sve ekipe igrale su međusobno i u skladu s propozicijama na kraju natjecanja svim sudionicima podijeljeni su pehari i prigodne nagrade. Istog dana, po povratku u Sv. Martin na Muri održan je trening u sportskoj dvorani.

Treći dan kamp započinje jutarnjim treningom u sportskoj dvorani. Završetkom treninga učenici i pratitelji odlaze na izlet na farmu jelena u Sv. Martinu na Muri. Po povratku s izleta odlazimo na ručak te nakon toga na rukometnu utakmicu između reprezentacija Austrije i Nizozemske koja se odigravala u Grazu.

Četvrti, posljednji dan kamp započinje jutarnjim treningom na bazenima u sklopu Termi Sv. Martin na Muri. Završetkom treninga usmjerili smo se na pripreme za povratak u Osijek.

Ponosni smo na održavanje ovog kampa i uspjeh koji je ostvario, te se nadamo nastavku sličnih aktivnosti i nastavku jačanja sportskih aktivnosti kod naših učenika.