« Travanj 2024 »

Crveni nosovi
Autor: Unknown , 11. 6. 2021.

Nekoliko sjajnih predstava za različite skupine naših učenika pripremili su nam Crveni nosovi. U naš Centar stigao je Karavan Orkestar! Predstava je izazvala veliko oduševljenje, a održana je uživo online.

Interaktivna glazbena predstava Karavan Orkestar nastajala je nekoliko godina. Pažljivo osluškujući potrebe djece s umjerenim i težim teškoćama u razvoju, klaunovidoktori razvili su prilagođenu predstavu koja zadovoljava njihove potrebe za interakcijom te participacijom u kulturnim i umjetničkim događanjima.

Karavan Orkestar glazbena je priča u kojoj tri klaunadoktora tragaju za orkestrom te ga pronalaze u svojoj publici- djeci. Program se odlikuje suptilnim pristupom, jednostavnom i gotovo neverbalnom komunikacijom koju klaunovidoktori ostvaruju s djecom, ostavljajući im prostor za reakciju, ma u kojem god obliku ona došla.

Naši učenici su bili sjajni i aktivno su sudjelovali u predstavi, a našim dragim Crvenim nosovima se i ovim putem zahvaljujemo!

Fotografije