« Ožujak 2024 »

Dan Centra
Autor: Unknown , 27. 5. 2019.

Iza nas je još jedna predivna i uspješna proslava Dana Centra. Jednotjedne aktivnosti povodom obilježavanja naše najvažnije proslave u školskoj godini. Dani Centra počeli su u ponedjeljak, 13. svibnja otvorenjem izložbe radova naših polaznika. Nastavili smo sportskim danom, kada smo se sportski nadmetali s učenicima OŠ "Dr. Franjo Tuđman" iz Belog Manastira, Osnovne škole Josipa Matoša iz Vukovara i Osnovne škole "A.G.Matoš" iz Vinkovaca. Na stručnom danu smo ugostili studente i profesore Pedagoškog fakulteta iz Sombora, na Eko danu provodili ekološke aktivnosti te uredili i oplemenili prostor škole, dok smo na Danu otvorenih vrata prilazali rad na drvetu, lončarskom kolu i filcanje. Tijekom proteklog tjedna, korisnike Poludnevnog boravka posjetili su župan Osječko-baranjske županije Ivan Anušić i zamjenica gradonačelnika  Grada Osijeka Žana Gamoš.

Svečana priredba 20. svibnja, privukla je najveći broj gostiju, uključujući naše prijatelje i partnere, kao i roditelje učenika, a svi smo zajedno uživali u sjajnoj prezentaciji točaka koje su učenici tjednima vrijedno pripremali sa svojim učiteljima. Gosti izvođači na priredbi bili su učenici Osnovne škole "Dobriša Cesarić" Osijek i Osnovne škole "Dr. Franjo Tuđman" Beli Manastir.

Kako je sve to izgledalo pogledajte u našim fotografijama.